| Geo051986 a întrebat:

Buna,
Tocmai am facut cont aici la voi in speranta ca voi gasi pe cineva care ma poate ajuta. Am dat resetare din fabrica la telefon si de 1 saptamana incerc in zadar sa imi accesez contul yahoo. Inainte aveam logarea cu pictograma aceea cheie, daca ma logam de pe laptop sau alt dispozitiv trebuia sa dau accept de pe telefonul meu ca sa pot intra. Cum pot rezolva problema? Multumesc

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Încearcă să te loghezi cu username-ul și parola.
www.yahoomail.com

| Geo051986 explică (pentru anonimg):

Asta incerc sa explic! Nu pot. Imi spune sa deschid orice aplicatie yahoo si sa dau accept

| anonimg a răspuns (pentru Geo051986):

Trebuie să ștergi istoricul din browserul de internet pe care îl folosești (Chrome, Mozilla, etc). Apoi te loghezi iarăși.
Totul se face după pc sau laptop, și nu după telefon sau tabletă.

| Geo051986 explică (pentru anonimg):

Asa am facut si imi spune la fel "deschideți orice aplicatie yahoo pe telefon pentru a aproba conectarea" ☹☹