| MihaelaDart a întrebat:

Din ce cauza nu se mai poate face logarea prin Facebook, ci numai cu yahoo si cea normala la inregistrare?
De multe ori ma logam simplu cu contul de Facebook si acum vad ca a fost scoasa de cateva zile... sad

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca la tine e problema.Eu tot prin facebook ma loghez.
Dar tin minte ca am avut si eu probleme in urma cu ceva timp, dar s-a rezolvat de la sine
Scrie totusi la contact.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Cel mai probabil intampini tu o problema. La noi e totul ok din punct de vedere tehnic.

Asteptam mai multe detalii la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

| MihaelaDart explică (pentru TPU.ro):

Multumesc! Am realizat ca era de la AdPlus Blocat pe care il aveam activat la browser.