| johny92 a întrebat:

tocmai mi-am cumparat un iPhone 4s acu cateva ore(in UK), e primul meu iPhone si am auzit pe multi vorbind despre Jailbreak. Intrebarea mea este urmatoarea: merita sa fac jailbreak sau nu? Astept sa-mi spuneti cei care sunteti in cunostinta de cauza, care aveti sau ati vazut la atii, avantaje si dezavantaje. Si inca ceva, daca are vreo importanta, e faptul ca nu l-am cumparat pe abonament, dar este blocat in reteaua O2 de unde am cumparat telefonul. Astept raspunsuri, multumesc.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai se merita si nu prea. dezavantaje: daca ramai fara baterie nu se mai deschide telefonul decat cu un pc, se misca mai greu, mai vulnerabil etc. avataje, ca iei gratis aplicatii care de altfel se plateau

| Anonim0100 a răspuns:

Nu te lua dupa alti sunt doar invidiosi...da se merita sa faci jailbreak nu pierzi garantie se face in 5 min nu ai cum sa iti strici device-ul si cu jailbreak ai foarte multe jocuri.apps.etc gratuite.pe apps-store0sau cidya... daca crezi ca am fost de folos poti sa lasi funda! SALUT SI BAFTA

| AsPlay23 a răspuns:

Mai bine faci 69 decat brakdacia dala.