| SorinELoo7 a întrebat:

Salutare all! Ce parere aveti despre telefonul Nokia C3-01? Spuneti-mi avantaje si/sau dezavantaje si cateva detalii daca se merita sa-l cumpar...

4 răspunsuri:
| Mellyssa a răspuns:

Eu zic ca merita sa-l cumperi... desigur daca iti plac mai mult din astea cu tastatura detaliat si nu cu sensor. Dar dupa mine sunt mai bune Ipod-urile

| SorinELoo7 explică (pentru Mellyssa):

Mie nu mi se par asa de stralucite Ipod-urile.

| SorinELoo7 explică (pentru Mellyssa):

Si cat costa acest telefon la Vodafone, Orange sau Cosmote?

| Mellyssa a răspuns (pentru SorinELoo7):

Depinde...o prietena de-a mea si-a luat cu 700 roni Nokia c3 editia gold, si inca la reducere, dar simplu Nokia c3 imi pare ca cam 400-600 ron, poate mai scump, depinde si magazinul