| MissG_4403 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Nikon Coolpix L21 8MP(am primit si cadouri : card de 2gb, acumulator+baterii, husa) -350 lei. Intrebarea e: ce puteti spune despre acest aparat? ma refer la calitatea pozelor, etc...

Mersi!

5 răspunsuri:
| Irmmma a răspuns:

Buna.Si eu am aparat din asta si e foarte bun! Pozele ies extraordinare:X! Sper sa te bucuri de el.Pa,pa.

| akind a răspuns:

Si eu mi-am cumparat unul de aproximativ o luna de zile si la inceput nu eram ff multumita de el, dar crede-ma ca odata ce incepi sa faci poze cu el si ii descoperi functiile eu zic ca merita.

| missReckless a răspuns:

Nikon rocks.; x
Am un L20 care se descurcă admirabil deşi a fost chinuit. Aşadar, presupun că L21 ''se mişcă'' la fel, sau poate mai bine. Am folosit un L21 de curând şi chiar mi-au plăcut rezultatele.
Succes la fotografiat.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi păcat că n-ai cerut sfaturi înainte. La compacte, Nikon stau cel mai prost, sunt în aceeași clasă cu Benq și alte brand-uri ordinare.
Cel mai bine luai un Canon A490, aveai poze mai bune calitativ la același preț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu vreau sa-mi cumpar acelasi aparat ca si tine, si nu stiu ce sa fac.Cum e pana acum?