| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Tocmai mi-am facut un abonament la Netflix dar nu am reusit sa fac CONFIRMAREA platii cu cardul ( mai exact, pentru confirmarea platii ar trebui sa primesc un cod prin SMS pe telefon, problema e, ca nu mai detin acel nr de telefon ci un altul - cum modific numarul de telefon asfel incat sa primesc confirmarea platii, prin SMS pe nr ACTUAL DE TELEFON?!
Va multumesc. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la banca si actualizezi datele personale

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai acolo in cont setari pentru a modifica datele abonamentului, printre care numarul de telefon, datele cardului si alte cele.

| suntserios a răspuns (pentru dullcat):

Doar nu ii spui ca nr de telefon de la Netflix are legatura cu sms primit de banca nu?