| DianaDiaa a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Samsung galaxy fame si as vrea sa stiu mai multe. Voua cum vi se pare? Nu vreau ceea ce gasesc pe site-ul lor, vreau pareri si sa stiu la ce folosesc toate cele :d

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Diana telefonul ce ti-ai cumparat e unul din gama telefoanelor Samsung tip basic. e un telefon fiabil daca nu ceri multe de la el. ma refer la jocuri si multa memorie. ca telefon mobil in care sa instalezi aplicatii necesare si ca sa folosesti gps e ideal. e un telefon rentabil pentru o persoana ce nu are mania smart phone de ultima generatie.

Răspuns utilizator avertizat