| Dixuuu123 a întrebat:

A aflat cineva cum se pot descoperi anonimii de pe ask? ( adică să vezi cine îți pune o întrebare cu anonim ).

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

happy ideea la un site ce ofera anonimicitate e sa fie pe bune. Nu asa ca sunt metode sa afli cine e anonimul. Tu vrei ceva in contra acestei idei. Daca nu iti convine acel site cauta unul ce nu are anonimi. Asta e ca si faza, cum aflu ip unui user pe facebook happy nu de asta au implementat redirectionare server sa nu se vada ip?! si TPU la fel, nici aici nu poti vedea ip-uri, doar adminul poate. Daca ai o problema pe ask vorbeste cu adminul sa iti zica ip-urile lor. Cu nici un fel de hacking nu vei sparge asemenea site-uri. Adica intr-un final ai putea da trebuie investitie multa si un asemenea atac in masa nu poate fi de nevazut, intri in conflict cu securitatea dupa. Deci stai relax. In locul tau as sterge aceasta intrebare fara sens happy