| Canndii a întrebat:

Buna TPU

Accidental am schimbat rezolutia celui de-al doilea monitor, find in modul "second screen only"
Acum. cand conectez cel de al doilea ecran, totul se face negru pe ambele ecrane, stiu ca acea rezolutie, de 1020 pe nu stiu cat, nu e compatibila cu al doilea monitor, dar cum pot schimba rezolutia acestuia daca nu vad nimic pe niciun monitor?
Mentionez, atunci cand deconectez monitorul nr 2, se vede pe monitorul principal.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Rezolutia nu pote fi decat de 1080. Lasi conectat un singur monitor, in reglezi pe acela si abia apoi il reconectezi pe celalalt si in reglezi si pe acela.