| justGirl19 a întrebat:

Acum am telefon Nokia Lumia 630 cam de 1 an, merge foarte bine nu am nici.o problema cu el dar totusi as fi vrut sa aiba camera pe fata. Va cer parerea si va intreb care este mai bun Nokia Lumia 630 sau Samsung Galaxy J1?

DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

Eu zic sa ramai tot la Windows Phone, au sistemul mai bun, iti recomand un lumia 735 care are ecran OLED, si camera din fata e speciala de SELFIE.
Lumia 930 mai este bun iarasi.
Nu iti lua Samsung Galaxy J1 vei regreta

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sunt foarte bune ambele. Am avut Lumia si am fost multumit. Eu zic sa il pastrezi.

| OnuOnulică a răspuns:

E mai bun J1.

| calentudor a răspuns:

Samsung de la o posta.