| Troancheș_Ioana_1980 a întrebat:

Acum câteva zile am încercat să îmi accesez mailul și nu pot intra nicicum în Inbox, de fiecare dată când accesez "Mail" îmi spune asta : "
Your Yahoo! Mail Account is no longer active.
Unfortunately, we cannot reactivate your account because: Your Yahoo! Mail account has been disabled. Please contact user support. " Ce aș putea face? Cum aș putea să-l reactivez? Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Contul tau a fost sters. Asta se intampla cand intri foarte rar. Trebuie sa ii contactezi pe cei de la Yahoo.