| DragonyBlueStar a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy y si am niste probleme cand vreau sa iau unele aplicatii de pe market imi zice ca:,, Dispozitivul dumneavoastra nu e compatibil cu aceasta versiune".NU ma lasa sa le descarc si am facut update la telefon la android 2.3.6 si nu prea au mai aparut noi versiuni imi poate spune cineva daca pot sa rezolv problema asta si cum. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

S-ar putea ca acea aplicatie sa fie in "urma" si androidul sa fie prea avansat big grin sau invers (aplicatia sa fie pentru un android gen cele de pe Samsung s 3)

| maryus24 a răspuns:

Fa update la android. si incearca apoi.

| DragonyBlueStar explică:

Mai vreau raspunsuri