| BeiiBiiiyoo a întrebat:

happyAcum ceva timp am vrut sa-mi setez tastatura sa scrie cu diacritice, iar dupa un timp am varsat suc pe ea si m si n se tasteaza "mine" iar v si b se tasteaza "vb". Ciudat este ca eu am varsat sucul peste alte litere laughing. Literele se pot sterge, dar intampin dificultati la scriere si o fac mai incet pentru ca pierd timpul pentru a sterge ce este in plus.
Dati-mi si mie un sfat puppy dog eyes. Dau fundita si voturi!

2 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

Nu are legatura cu sucul varsat...Ai setat tu ceva, iar acum iti anticipeaza si corecteaza cuvintele... Intra din nou la setari si da restore defaults happy

| Kariman a răspuns:

Asta a patit si un prieten de-al meu si literele q w e r t cand le apasa scria q1 w2 e3 r4 t5 iar ziua urmatoare nu ii mergeau 3 butoane 1 q si a.