| StefyCrina a întrebat:

Acum ceva timp mi-am blocat tableta,iar acum imi cere contul de gmail.Din pacate nu mai stiu parola acelui cont. Daca imi fac alt cont google si incerc sa imi deblochez cu el taleta, voi reusi? Fundita!

Răspuns Câştigător
| voinead2011 a răspuns:

Din pacate tableta poate fi deblocata DOAR cu contul pe care ai setat-o...
Daca ai uitat parola, pozi incerca optiunea ''Am uitat parola'' cand te loghezi de pe PC! Succes!

| StefyCrina explică (pentru voinead2011):

Da si daca o duc la un service are ce sa ii faca? Am incercat sa recuperez parola, dar este imposibil.Numarul de telefon nu coincide cu cel pe care l-am pus eu, email-ul la fel.Cred ca a fost spart.

1 răspuns: