| nosound871 a întrebat:

Acum ceva timp mi.am instalat king root pe telefon (Samsung galaxy trend plus) Si de atunci nu imi mai merge google play.Am incercat de toate.Am dat revenire la setarile din fabrica, am dat resetare totala la telefon si tot nu merge.Problema e ca mi.am luat atunci si lucky patcher (mare greseala) si king root e salvat in memoria telefonului, prin urmare nu il pot sterge.Am incercat sa.i dau actualizare software dar imi spune ca Telefonul a suferit modificari.Si cand vreau sa intru in google play, ma conectez si imi tot spune ca nu sa putut conecta.Nu stiu ce sa mai fac sper sa ma ajutati voi.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| TheFuckingMaiX a răspuns:

Intra pe internet si scrie: Aptoide download, instaleaza-l si cauta asa: 360 Security(este un antivirus) Poate te ajuta el sa faci ceva... Daca nu, du-te la un Service, si spune-le sa stearga King Root si Lucky Patcher, si sa-ti schimbe Software-ul. BAFTA!