| FrozendWindZ a întrebat:

am o problema cu tableta Allview 2 speed quad, am avut-o root-ata si de la un timp a inceput sa nu mai mearga Magazin Play.Am incercat cu "revenire la setarile din fabrica" dar cand dau sa intru pe Magazin Play imi cere cont google si cand il bag zice ca nu este sigura conexiunea la server, tableta nu mai este root-ata. Funda!

1 răspuns:
| ABrmA a răspuns:

Îți da eroare de conexiune? daca da poți alege varianta ușoară instalezi Aptoide și îți iei aplicațiile de acolo, daca are Root trebuie șters un fișier din soft și e mai complicat nu stiu cum să îți explic.sau o duci la un service sa o resofteze