| adiman2010 a întrebat:

Acum o săptămână mă uitam pe YouTube când îmi cade netul. Dupa ce am dat restart rețeaua wireless mi s-a schimbat în wireless-n și nu îmi merge netul și dacă mă conectez la el

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce intelegi prin "wireless-n"?
Ce dispozitiv (aparat) folosesti?
Ce configurare si ce model este routerul?

| anonimg a răspuns:

Mai intai probeaza internetul fara router; direct in pc. Daca nu merge in pc atunci trebuie sa chemi depanatorii de la firma l acare esti abonat.
Daca merge in pc si nu merge routerul, atunci trebuie sa restartezi routerul (ca din fabrica) si sa il instalezi din nou. Daca nu merge, atunci problema este de la router si trebuie schimbat.