| IasmyAndra a întrebat:

Am 12 ani si am un Samsung corby S3650 si vreau altul tot pe touch ce imi recomandati asa ca pentru mine?

9 răspunsuri:
| MarkTremonti a răspuns:

Samsung Galaxy-Mini S5570, Samsung Wave 525, LG Optimus One

| Asdffd a răspuns:

Heii,pai si eu am avut un corby,pana in momentul in care mi-am spart display'ul, m-am hotarat si mi-am luat un BlackBerry bold 9780, dar nu e cu touch'dar imi place, iti pti lualove struckperia x8, xperia mini,Samsung galaxyS,Samsung galaxy ||,iPhone,Samsung star, Samsung omnia, htc.vezi tu.

| norbee1994 a răspuns:

Nokia n8

| colorfulcupcake a răspuns:

Salut si eu am tot 12, am avut LG kp501 cookie roz de care sunt f multumita, camera de 3 mp. Acum am un Nokia c3 alb si e minunat! iti recomand Nokia c3, Samsung galaxi mini, Samsung s5230.
Funda?

| IL03ELO a răspuns:

Sal iti recomand un Samsung s5230 la 500lei maxim il am eu merge super sau un LG optimus one la 1000 lei maxim

| XxHAOSxX a răspuns:

LG cookie...Are touchu mai bun decat corby si eu sunt multumit de al meu.

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Lg gt500 pink

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Sau Samsung hello kitty e frumos pentru varsta ta big grin daca iti place

| baghyno a răspuns:

Poti posta anuntul tau pe forumul celor de la www.recomandari-telefoane.info si vei avea mai multe sanse sa gasesti un raspuns.