| bobik91 a întrebat:

Am achizitionat un mouse cyborg usb rat 5. are 5600 dpi si e pe baza de laser. este cv de el sau nu? pentru gameing in special pentru cs. merge ok se prezinta bine?
asta e mouseul http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/cyborg/rat-5/

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/cyborg-m-m-o-7-un-mouse-alien.html
Noi l-am testat pe acesta si ne-a placut! Are un design frumos! Sa-l folosesti cu placere! :)

| TrapMuzick a răspuns:

Daca este ceva de el? Normal este printre cele mai bune mouse si dupa cate stiu eu nu este ciar asa de nou, cel mai nou model este R.A.T 9 da la pretul acelui mouse nu se merita sa il cumperi.