| RedBullX a întrebat:

Buna TPU.
Am aflat ca baza mea suporta memorii RAM de 2GB, 533MHz ddr2.
CE-mi >recomandati?
happy

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Acea bază decare zici tu este cumva placa de bază? Dacă da atunci îmi poţi da detalii despre ea şî mai precis ce vrei să mai pui pe ea, asta ca să îţ pot recomanda ceva componente.Succese

| titi a răspuns:

Cat mai multe module de memorie DDR2, nu conteaza frecventa, oricum nu cred ca mai gasesti la 533MHz in magazine, doar peste frecventa asta.Acum,depinde de cate sloturi libere ai, sau trebuie sa le inlocuiesti pe alea actuale. Pune module de 2Gb.

| Gripa a răspuns:

Cred ca este cea mai seaca...nici nu stiu ce este.Ce-ti recomand? Sa-ti dai un genunchi in boase.