| deniii_1832 a întrebat:

Am apasat pe ceva la tastatura si imi apare pagina web pe tot ecranul, deci nu se vede linkul doar daca merg cu mouseul sus! Cum pot sa il fac inapoi?

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Pardon.Am vrut sa zic F11 ca ai apasat!
Tii sageata de la mause sus de tot in ecran si iti apare ce ti-am spus. cele 3 ferstre mici cu "minus" ...etc... apaSa pe cea de a 2a si iti merge ca inaintehappy. Mult Succes!:*. FonDA?:*

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Salut @deniii
Tasta "F11"

| Cσσкiє a răspuns:

Apasă pe F11 de la tastatură.

| aniiledha a răspuns:

Dai sus de tot si dai dublu-click:*

nu sunt sigura daca vorbim de acelasi lucrul dar poti incercawinking

| ℬaby a răspuns:

Cred ca ai apasat F12.
Daca te uiti sus la pagina de web, e un minus, doua ferestre, si un "x" apasa pe cele 2 ferstre cu click stanga.
Daca nu se vad acelea apasa F12, Sau incearca toate butoanele de la F1- F12. e Imposibil sa nu mearga unul.Am mai patit si eu asahappy.
Fundita daca este bine?batting eyelashes:*