| MValentin a întrebat:

Buna TPU am cont pe google si tot ma notifica o pagina tot imi trimite mesaje cum o blochez sa nu imi mai trimita?

1 răspuns:
| Packer1 a răspuns:

Te duci sus in dreapta la cele 3 liniute, dai settings te duci pe extensions si acolo daca nu ai...iti sugerez sa faci rost de o chestie numita adblock, te poti interesa pe net de el si iti blocheaza anunturi, reclame sau o anume pagina...cauta mai multe despre adblock si o sa vezi la ce ma refer. Bafta