| themark13 a întrebat:

Buna TPU am cumparat ieri de la kaufland o camera web power king si nu reusesc sa o instalez,nu reusesc sa instalez cd cu driver.
Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi cum sa instalezi driverul ei, pasii de instalare si altele daca putei.
Funda celui ma bun raspuns

1 răspuns:
| Razvanzrk a răspuns:

Pai iti da vreo eroare cand rulezi instalarea? Da-ne mai multe detalii pune un screenshot cu ce se intampla daca nu poti descrie. Ai incercat sa cauti asistenta pe site-ul producatorului?