| ingerash_1766 a întrebat:

Nu pot sami instalez webcam-ul.am pierdut cd de instalare...si nu gasesc driverul pe net...cam-ul e GMC aw-r1010...ma poate cineva ajuta, unde sa gasesc un driver pentru acest tip de camera?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am gasit drivere pe eazel.com. Incearca...eu am varianta in italiana, dar cred ca exista si in engleza. Au acolo tot felul de chestii care se pot descarca free.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-mi instalez webcamul ca nu am primit cd de instalare stie cineva ce sa fac camul e warrior live cam