| Sami2345 a întrebat:

Am cumparat o drona idriva in 2017 si no....toate cele bune dar intr-o zi,fiind curios daca se simte ca vrea sa se stabilizeze,am luat-o in mana,am intors-o cu capul in jus si am ambalat motoarele( era cu capul in jos,la mine in mana) si de atunci nu se mai ridica de la sol, chiar si cand o ambalez la max si daca o tin in mana la inaltime si ii dau drumul, se rasuceste cu capul in jos instant si cade. Ce sa fac!?

1 răspuns:
| Luca_Ionescu_1995 a răspuns:

Daca nu exista o optiune de recalibra din meniu, atunci garantia sau un service e tot ce te poate ajuta