| Revenge a întrebat:

Buna TPU.
Am cumparat un HTC desire, totul a fost ok timp de 2-3 luni, pana cand ieri am descarcat ceva aplicatii, si nu mi s-au instalat. Am stins telu, si cand vroiam sa-l pornesc mi s-a blocat la HTC quietly brilliant, si nu mi se mai incarca mai departe. Prietenii mi-au zis ca mi s-a stricat software-ul, dar nici compul nu imi recunoaste telefonul, ca sa pot instala softu din nou
INTREBAREA: Pot face eu ceva acasa ca sa il repar?

3 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Salut,
Acelasi lucru se intampla si atunci cand incerci sa il conectezi la un alt computer?

| edi1098 a răspuns:

Asa am pati si eu

| iulyqtzu a răspuns:

Fratilor vreau si eu sa imi iau un HTC desire 2 habar nu am ce pret ar avea acest tel la mana a 2a.singura problema e ca are soft-ul in germana si nah.un pic mai greu. spuneti-mi va rog cat ar valora. urgent multumesc all