| poppies a întrebat:

Un descurcaret pe aici? Azi la scoala telefonul mi-a facut figuri.Adica s-a blocat,nu mai raspundea la nicio comanda.l-am inchis.iar apoi l am deschis, si ramane acolo..la faza cu "HTC. quietly brilliant"apoi se inchide, iar se aprinde.tot asa.precizez ca era incalzit.acum l-am dus la service.Credeti ca am sanse sa-l "vad in viata"?

Răspuns Câştigător
| JordanMichael a răspuns:

Ii trebuie o resoftare...

| poppies explică (pentru JordanMichael):

Pai da, l am dus la service.Asta imi face.dar nu stiu ce sa fac. oare imi va mai face figuri? Ma gandeam sa il vand daca mai face figuri.

| JordanMichael a răspuns (pentru poppies):

Ce model e?

| poppies explică (pentru JordanMichael):

HTC one S.Am fost azi de l-am luat de la service.e totul ok. sper sa nu mai patesc:d.Multumesc:*

5 răspunsuri:
| angi_4331 a răspuns:

Cred ca da.O colega de-a mea a patit acelasi lucru cu un LG, o vizita la service si a fost ca nou

| poppies explică (pentru angi_4331):

Sper sa fie la fel.Multumesc:*