| ioana_9368 a întrebat:

am dat remove la un prieten pe facebook din greseala si acum nu il mai gasesc deloc.stie cineva ce as putea face pentru a-l gasi din nou? mersi.

1 răspuns:
| andreicod a răspuns:

Buna! incearca prin prietenii comuni. daca omul are setarile in asa fel incat cei care nu sunt in reteaua lui (sau nu ii sunt prieteni) sa nu il poata gasi in search, nu prea ai ce sa ii faci. ideal ar fi sa aveti un prieten comun si sa te uiti la friends la ala. altfel nu prea ai cum.