| Nimeni20192018 a întrebat:

Cum aș putea găsi pe Facebook tineret din țări europene, cu care să mă împrietenesc? Prietenii români m-au trădat rând pe rând, prefer niste prieteni din alte țări. Cum aș putea să gasesc pe Facebook? Dau fundă, Mersi!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Legat de al doilea aspect, si anumie acei prieteni care "te-au tradat", asta... este cam mult spus, nu tine de romani, nu tine de stereotipuri, tine strict de persoana in sine si de tine. Deci nu te axa asa mult pe acest aspect, NU este garantat ca in alte tari nu o sa fie la fel.

Si exista, cum sa nu existe? Chiar acum am cautat: "Group for all European countries for dating and friendship", deci poti sa cauti ceva similar daca doresti, vad ca sunt. Insa nu prea recomand, din ce vad pe acolo.

Numai bine! ^_^

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si oamenii din strainatate sant indiferenti, multi nu suporta romanii. Gasesti in ro oameni care nu tradeaza din alte orase.

| Musca88 a răspuns:

Iti place gamingul? Intra pe un server de discord al unui joc, nu neaparat server oficial si acolo gasesti persoane cu aceleasi interese, eu asa mi-am facut multi prieteni buni pe voice chat si am vazut cum e lumea in diferite parti ale lumii, o experienta grozava daca iti place gamingul.