| uNKN0Wn a întrebat:

am doua intrebari pentru cei care au jucat Splinter Cell Conviction.Cum sta treaba cu Lambert si daca fiica lui Sam e chiar moarta? Pentru ca daca e asa Sam nu mai are nimic.tongue.corect?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiica lui nu e moarta...da de ea pe la sfarsit cu ajutoru` lu ana...

| decesuntaici a răspuns:

Stiu ca lambert e mort
Sarah nu e
(Am jucat jocul pe mobil)

| DoolceMary a răspuns:

Scuze am vrea sa te ajutam da nu stim jocu scuze pa.

| Serbip a răspuns:

Eu stiu jocu' fiica lui nu e moarta dar Lambert Cred

| Serbip a răspuns:

Eu joc Fiica lui Fisher nu e moartawinking Dar Lambert credsad

| Granded a răspuns:

Eu am trecut joaca si iti spun cu 100% ca Lambert e mort iar fiica lui Sam(numele ei este Sarah) este in viata.O intilnesti pe ea undeva la sfirsitul jocului.