| Asul11 a întrebat:

Am o probelma. De fiecare data cand deschid calculatorul mi se deschide si Google Chrome instalandu-se in el o extensie. Imi apare si in My Computer in Local Disk C intr-un fisier de 112 kb.
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| cotelin a răspuns:

Pai am putea vorbi, daca ai intra pe blogu www.My cherri laidi.com dar iti spun chiar acum ce sa faci.Citeste urmatoarele sugestii:
-dal pe restart,
-stinge imediat google crome ca sa nu se strice calculatorul,
-sa vorbesti cu parinti tai, asta daca esti copil ca mine,
-sa chemi un expert in calculator
Chiar daca sunt copil, asta nu inseamna ca nu stiu despre tehnologica.
Mi s-a intamplat si mie asta! Hai pa!