| Wasaoosky a întrebat:

Ce fac daca am formatat Local C si mi s-a sters Windowsul, de fiecare data cand deschid PC imi apare sus in stnaga o liniuta si sta aia ore intregi, nu mi se deschide PC! Care ma ajuta dau Funa si Vot! Mersi!

Răspuns Câştigător
| maghiaru94 a răspuns:

Presupun ca trebuie sa bagi windowsul iar.Intra pe alt calculator downloadeaza im windows,, arde-l'' pe un dvd si instaleaza-l. Daca nu te descurci uite un link
http://www.youtube.com/watch?v=OF7kn5KVpvU

2 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Ai incercat sa-l instalezi din nou?

| lovellyboy a răspuns:

E destul de usor acea liniuta sta acolo deoarece ea cauta un SO (sistem de operare) dar pentru ca tu i l-ai sters nul mai gasestesi tot sta sil cauta. Reinstaleaza SO.