| Diiaannaa a întrebat:

Am incercat sa-mi schimb parola de messenger si am intrat la Account info apoi am dat pe Change password, apoi am pus parola actuala dar cand incerc sa pun noua parola nu ma lasa. Stie cineva ce pot face?

Fundita! :*

1 răspuns:
| bmerry a răspuns:

Poate noua parola nu e corespunzatoare din punctul lor de vedere. Adica vezi daca lungimea e destul de buna, si evita sa-ti pui numele sau chiar ID-ul la parola, pentru ca asta e evaluat de ei drept parola gresita!happy Pace.