| claudinho18 a întrebat:

Buna Tpu.Am instalat astazi windows 7 pe un Sony Vaio.Din ce stiam eu daca ai conexiune la internet in timp ce instalezi, isi cauta singur driverele.Nu a fost cazul.Am descarcat driverele pentru internet si wireless de pe siteul oficial, cu ajutorul pcului, le-am instalat insa nu au niciun efect.Cand introduc cablul de la internet nu se intampla nimic? Ce as putea face? Care e motivul? Multumesc.

1 răspuns:
| VladVega a răspuns:

Iti dau un link, intri acolo, scrii unde ti se va cere modelul, scrii modelul si iti vor aparea toate driverele de la Sony Vaio tau. Intri aici: http://www.sony.ro/support/ro/hub/VAIO
Bafta! Funda?