| claudinho18 a întrebat:

Buna Tpu.Am instalat astazi windows 7 pe un Sony Vaio.Din ce stiam eu daca ai conexiune la internet in timp ce instalezi, isi cauta singur driverele.Nu a fost cazul.Am descarcat driverele pentru internet si wireless de pe siteul oficial, cu ajutorul pcului, le-am instalat insa nu au niciun efect.Cand introduc cablul de la internet nu se intampla nimic? Ce as putea face? Care e motivul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu este rau in primul rand nu ai windows-ul activat ca sa caute automat. Windows-ul a facut mai nou o smecherie ca sa nu le ia automat, dar nu te panica, chiar daca inca nu ai activat windows-ul pe site-ul oficial Sony ai Sony vaio update software si gata iti face el toate update-urilewinking

| claudinho18 explică (pentru MeConstantine):

Pai si merge descarcat de pe alt calculator si sa pun cu un stick ceva? Ca am incercat vreo 10 drivere de net cred csi niciunul nu a avaut efect. cand dau la device manager tot cu semnul intrebarii e.

2 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Nu poate cauta automat. Incearca la Networks