| 0PopaPorno a întrebat:

Am internet de la romtelecom, prin wireless. Dar am cu parola. cum sa fac sa nu mai ai cu parola?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni la romtelecom si le zici ca vrei sa iti scoata parola dar nu stiu daca o pot face.

| Andrei117 a răspuns:

Stii ca daca iti scoti parola de la wireless poate oricine sa se conecteze de la tine pe net gratis nu?

| trazneee a răspuns:

Prieteneee intri in interfata la modem si o scoti de acolo...cei de la romtelecom nu au ce sa iti faca.scrie in browser 192.168.1.1 si iti apare o fereastra cu user&password(user=admin & pass=admin) si dp intri la basic----wlan---password---remove....sau lasa-mi idul d mess si til fac eu (dai o bere)laughing))))

| marianionut73 a răspuns:

Ajuta-ma si pe mine te rog... am incercat sa fac cum ai zis---da nu s-a sters---ajuta-ma te rog id meu --- yonutzzz_cs