| robert35 a întrebat:

Buna TPU am intrebare pentru cei ce stiu si cunosc domeniul in legatura cu windows 7 cum se instaleaza normal cu tot cu licienta si in legatura cu update-urile cum se fac am inteles ca unele editii de win 7 daca le faci un anumit update nu-ti mai recunoaste licienta deci as dori un raspuns bun ofer funda pentru ca vreau sa-mi instalez win 7 pentru ca din 2014 am anteles ca Microsoft nu mai ofera suport pentru win xp am eu in prezent ofer funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"apdeiturile " serios? pe bune?

nu se intampla nimic daca ai licenta si faci "apdeituri".

ai un scris absolut infect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa fii suparat, niciodata nu e prea tarziu sa inveti sa scrii

| horia2012 a răspuns:

- Licenta consta intr-un numar serial.
- La instalare, la un moment dat o sa-ti ceara acel numar serial. Dupa instalarea sistemului, trebuie sa-l activezi. Este obligatoriu.
- Daca ai licenta cumparata poti face cate update-uri vrei. Nu va fi nicio problema.

| jeek0 a răspuns:

Nu ai nici un fel de probleme daca faci update-uri. singura problema e ca iti umple spatiul. eu nu inteleg la ce iti trebuie update-uri. nu stiu daca esti utilizator profesionist dar in fine. si daca vrei cu licenta obligat trebuie sa il cumperi cu licenta. vei primi un serial pe care trebuie sa il introduci la instalare.simplu. apoi intri pe net pentru o inregistrare si asta e tot