| A0n1mUL a întrebat:

am iphone 4s de la orange plastesc 29 euro lunar abonament spune ca am internet nelimitat. dar cand sun la 415 prima data a zis 1000mb internet mobil sau acum se tot descarca? parca era nelimitat nu 1000 mb? nu sau cum dupa ce ajung la 0mb internetul merge la nesfasit dar scade viteza? dau funda.

1 răspuns:
| claudiu93 a răspuns:

Du-te la un magazin Orange neaparat, dupa ce citesti atent contractul. Pune-i pe parintii tai sa caste BINE ochii cand semneaza un contract nou si asa sa faci si tu.