| ionutz4u92 a întrebat:

Am internetul nelimitat webnwalk de la cosmote dar si pachetul acela de date de 250 Mb. Internetul merge perfect viteza buna pot descarca fisiere de orice dimensiune dar singura chestie pe care nu am reusit sa o fac pana acum cu el a fost sa vad clipuri de pe youtube. Am incercat si cu setarile de la wnw si cu setarile traficului de date pe care il am. De fiecare data cand vreau sa pornesc un videoclip imi apare mesajul "Pierdut conexiunea". Este vorba despre nokia x3 pe care am mai avut si internet de la orange si am putut viziona clipuri cu el deci nu este de la telefon. Imi puteti spune ce as putea face. Modificari la setari sau vreo aplicatie speciala pentru youtube...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca opera mini, nu cred ca ai sa reusesti cu setarile de la cosmote, ei au blocat accesul la youtube pentru a micsora traficul de date de pe servere.Eu pe telefon folosesc ProxyCap pentru wm ca sa am acces nelimitat, dar am windows mobile, nu stiu ce platforma ai tu.