| adriana_9826 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o problema cu noul telefon(Allview A5 duo) luat astazi.Am un card (sanDisk 2GB micro) care nu intra de nicio culoare la locul corespunzator.As vrea sa stiu ce trebuie safac.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna păi ai incercat dacă nu cumva tu nu il pui bine? Sau poate nu o fii potrivit pentru acest telefon, mergi mai bine cu telefonul si cumpără i un card potrivit pentru locașul lui de slot, nu forța ceva să nu rupi vreun contact de la slot.Că atunci te costă mai mult reparatia.

| adriana_9826 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc pentru raspuns.:*Am rezolvat problema cu cardul trebuia sa deschid clapita aceea, m-a ajutat un prieten.Multumesc inca odata pentru raspuns. :*

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru adriana_9826):

Se poate o fundă? Dacă nu este deranjul prea mare? Multumesc sărut mîna.