| raducudinescu a întrebat:

Am mare nevoie URGENT de un raspuns. Am un Sony bravia KDL-40L4000 si acolo la digital are o functie de inregistrat si am mare nevoie sa inregistrez o emisune si vreau sa stiu ce trebuie sa mai cumpar sau ce sa fac sa imi mearga sa inregistrez... un tuner nu stiu ce trebuie?

1 răspuns:
| russu33 a răspuns:

Buna. Pentru inregistrare ai nevoie de un hard extern de 32GB sau mai mare. Il conectezi la tv si il formatezi cu softul din tv, unde scrie inregistrare HDD sau USB. Atentie ca vei putea sa vizionezi doar pe tv ce inregistrezi, nu si pe alte dispozitive.
Cu funda sau fara funda iti doresc o zi buna happy