| raducudinescu a întrebat:

Am un TV Sony Bravia KDL-40L4000 si este Full HD. In camera la parinti este un TV unpic mai nou care este si el doar HD si am vazut ca merg programele HD cum ar fi ProTVHD etc. si Ma mira faptul ca la mine nu merg. Se poate face ceva sa mearga si mie.....Va multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

TV-ul tau nu prinde posturile HD deoarece nu are tuner DVB-T/DVB-C. Doar cu un decodor HD vei putea sa vezi si tu programele HD.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat