| gigimuschiulos a întrebat:

am nevoie de ajutor, am luat o tableta Asus tf101g cu 3g dar nu stiu cum pot suna de pe ea, caci are sim Orange, va rog ajutati-ma cu un sfat sau ceva, o aplicatie pe Google market cu care pot suna sau ceva. FUNDA, plus daca mati ajuta si cu altceva, am mouse si tastatura wireless si nu stiu cum le pot conecta la ea (tableta
)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MusicFan_6770 a răspuns:

Daca are sim nu inseamna neaparat ca poti suna. la tablete sim-ul e pentru 3g (internet mobil)

| SDavidS a răspuns:

Din nefericire nu poti sa suni din nicio tableta sad, Doar la Apple iPad, iPad 2 si Noul iPad poti sa scrii mesaje. Funda?

| gigimuschiulos explică:

Cum iau google voice