| gigimuschiulos a întrebat:

Deci am o tableta Asus tf101g si din greseala am dezactivat aplicatia prestabilita muzica play, si nu mai apare deloc, si nu stiu deloc cum sa o reactivez, am cautat la setari dar nu gasesc, daau FUNDAAA

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Daca nu gasesti unde sa il reactivezi, ai putea sa setezi tableta sa revina la setarile din fabrica, o sa isi revina la normal.

| gigimuschiulos explică (pentru JusTPauL):

Dar alrtceva, la asta m-am gandit dar sterg prea mult si n-am card, altceva