| Soarecul1234 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cand intru pe un site ma directioneaza catre un alt site cu reclame sau chestii din astea...Ce sa fac ca sa scap de ele.

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Foloseste adblock plus este un supliment in browser

-la firefox dai la unelte si intri in suplimente

-la chrome la mai multe instrumente si intri la extensii

-este disponibil si pe telefoanele cu androis functioneaza atat in browser cat si in aplicatii

*atentie ins sa fie de la Wladimir Palant acesta este cel original findca sunt multe facaturi ale acestui supliment care sunt malware

Sper sa fie ceea ce cauti.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Adblock Plus, pe care il gasesti pe pagina oficiala. Se va instala versiunea compatibila cu browser-ul tau.

| Mykymu a răspuns:

Asteapta... in cateva secunde iti va aparea optiunea de inchidere.

| K0sti a răspuns:

Sa nu mai instalati toata rahaturile in calculator si sa nu mai faceti click pe toate tampeniile! Plus un antivirus, da antivirus, nu porcarii ca avast, avira, avg si altele! Pana una alta foloseste asta:
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/