| PaulRaduuu a întrebat:

Mereu cand intru pe un site imi apar tot felul de reclame ( inainte nu imi apareau ) si cand dau click pe ceva ma baga pe diferite site-uri si nu stiu cum sa scap de aceste reclame. Va rog ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DaeJumong a răspuns:

Descarca adblock si nu iti vor mai aparea reclame.

9 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de aceste reclame, ele sunt puse de adminu site-ului pentru a face bani, o aparut asa dintr-o data pentru ca site-ul o devenit popular, si nu trebuie sa dai click pe ele ca te duce in alta parte, cel mai bine este sa le inchizi vezi ca de obicei este un X prin coltul recalmelor asa le inchzi

| Jipa95 a răspuns:

Ca sa poti scapa de acele reclame enervante, instaleaza aceasta extensie :
Pentru Chrome : https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Pentru firefox : https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/

| Thesinger1 a răspuns:

Ai extensii. Daca folosesti google chrome da click pe cele 3 linii din coltul dreapta-sussi da click pe setari. Dupa aia dai click pe extensii si le stergi pe cele care nu le cunosti/nu le vrei. Funda?

| RoGaming a răspuns:

Instalezi in Chrome AdBlock

| Andrew_5515 a răspuns:

Descarca AdBlock de pe Google, Blocheaza cam 90% din reclamele care apar, la mine a functionat.

| PaulRaduuu explică (pentru Andrew_5515):

Un site de descarcare?