| aLLecsya a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgent..am un telefon Nokia e5 si ma tot stresesaza cineva,pot baga numarul respectiv la respins, daca da cum?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ia-ti o aplicatie si-l bagi la black list.

| aLLecsya explică (pentru unknownn):

De unde o iau ca nu gasesc nimicstraight faceimi poti da un link?

| unknownn a răspuns:

Incearca Advance call manager sau
Mobisophy interactive call master sau
Mobisophy phonepilot

| alin334 a răspuns:

Am si eu acelasi tip de telefon, nu am gasit obtiunea asta dar daca esti ep abonament te poti plange la provider si te ajuta eitongue

| mihaican a răspuns:

Da punelpe lista neagra nu mai sunt sigur cum fiindca acum au un Samsung galaxi s2 dar din cate imi amintesc te duci la contace selectezi numarul si dai pe optiuni si iti apare sa il pui pe lista neagra

| Ellenusha a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php ajutati-ma cu un like pana pe 11 mai