| Melindutza a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutorul vostru. am cont pe facebook si de un timp nu pot sa comentez pozele, postarile sau pe peretele paginilor. Imi apare "This Feature is Blocked For You.
As we notified you earlier, this feature is temporarily unavailable because you've been making spammy and irrelevant posts on Facebook Pages." Ce pot face? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cineva ti-a raportat comentariile pe facebook si acum nu mai poti comenta nimic pe o perioada de 15 zile! Nu ai ce face decat sa astepti sa treaca timpul si pe viitor fi atenta cui lasi comentarii la poze sau in alta parte. Bafta!