| SnYcK3rS a întrebat:

am lasat prea multe comentarii pe paginile de facebook si am fost "blocat" ...nu stiu cand vreau sa las comm apare asta :

"As we notified you earlier, this feature is temporarily unavailable because you've been making spammy and irrelevant posts on Facebook Pages"

O sa mai pot sa las comm pe paginile de facebook?

Asta apare de vreo 4-5 zile... ce as putea sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta! pentru ca altceva nu poti sa faci! Ai de asteptat 7 -15 sau 30 de zile in functie de cat de ''mult'' ai scris sau mai bine zis de cat de mult SPAM ai facut! Pe viitor fi atent cui lasi comentarii la poze sau in alta parte si ce anume scrii in ele. Bafta!
Nota : la facebook nu conteaza cantitatea (cat scrii), conteaza calitatea continutului! Nu te baneaza nimeni pentru cantitate.
PS: in cazul tau cred ca este vorba de 15 zile.
Bafta!