| valeria4u a întrebat:

crying( Pe facebook nu mai pot sa comentez la pozele de la anumite pagini. Imi apare asta : You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post. Ce pot face? crying((
FUNDA.;(

13 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Traduce din engleza in romana si iti dai seama.Deci ai SPAM.(mute-nu poti vorbii, comenta)

| xBya a răspuns:

Pai acolo zice ca nu mai poti comenta din cauza ca unele postari de`ale tale au fost raportate ca spam`uri. Nu stiu, poate e un block temporar. Incearca maine, daca nu merge incearca peste 10 zile, tot asa.

| Pitzipoanca a răspuns:

Poti doar sa astepti - nu prea ai ce face. Ai fost raportata ca spam si ei sunt destul de sensibili la treaba asta.

| valeria4u explică:

Unde pot vedea cat timp mai dureaza pana nu o sa mai am spam? crying((((

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Acum poti comenta la poze? Si mie imi apare la fel de 2 ore! sad

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Acum poti comenta? Asa imi apare si mie de 2 ore! crying(((

| Trivium a răspuns:

Buna,ai adaugat comentarii care au fost raportate ca spam nu poti face nimic fa-ti alt cont si intrabati prietenii sau vezi cine tea raportat...nu este solutie pentru asta imi pare rau

| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Buna! Se pare ca esti bloacata si din cauza aceea nu poti comenta.

| Walter09 a răspuns:

Nu poti face nimic. ti-a dat ban paginile sau cineva te-a raportat ca spam... s-ar putea sa poti comenta iar dupa o perioada de timp. funda
?

| CarderRO a răspuns:

Asta inseamna ca ai facut posturi ce incalcau regulile facebook, dar nu-ti afce griji.Aceste block-uri dureaza maxim o luna dupa care vei putea da din nou commenturi.
P.S: TRebuie sa scrie acolo cat timp mai dureaza block-ul.(time reaming x days...sau ceva de genul).
BAFTA!